Jesteśmy multiagencją ubezpieczeniowo-kredytową działającą na rynku od 2009 roku

Nasza siedziba znajduje się w Galerii Zdrój (Carrefour) na ulicy Podhalańskiej 26 w Jastrzębiu-Zdroju, gdzie dostępny jest duży
i bezpłatny parking dla klientów.

Z naszych usług korzystają
zarówno klienci indywidualni,
jak i biznesowi

Stawiamy na pełen profesjonalizm, a naszym celem jest zapewnienie naszym klientom kompleksowych i rzetelnych usług ubezpieczeniowych i doradztwa kredytowego.

Mamy dostęp do produktów kilkunastu największych towarzystw ubezpieczeniowych. Dzięki temu najlepiej jak potrafimy, ubezpieczymy Twoje życie i zdrowie, Twój dom, samochód czy biznes.

Duże doświadczenie w branży ubezpieczeniowo-kredytowej, w połączeniu z systematycznie gromadzoną wiedzą sprawia, że gwarantujemy najwyższą jakość świadczonych usług

U nas także porównasz propozycje pożyczek i kredytów 12 banków w jednym miejscu!

Setki klientów, którzy zaufali nam przy doborze kredytu oraz ciągłe polecenia naszych usług, utwierdzają nas w wierze, że pracujemy dla Was najlepiej jak potrafimy.

Zaufali nam

Firma zajmująca się  projektowaniem i produkcją reklam takich jak billboardy, kasetony, litery podświetlane. Ponadto: oklejanie samochodów, projektowanie i tworzenie stron internetowych

Nietuzinkowe noclegi w centrum Wisły ze śniadaniami w formie bufetu. Kameralny pensjonat, w którym poczujesz się wyjątkowo.

Firma Szerewicz Auto Detailing została stworzona z pasji do motoryzacji oraz dbania o każdy detal pojazdu, który trafia w ich ręce.

Firma Dawid Połomski Wisager - remonty i wykończenia -  prezentuje nowe spojrzenie na wnętrza. Oferujemy fachowe doradztwo i profesjonalizm na najwyższym poziomie. 

Aranżacja i wyposażenie wnętrz od projektu do montażu. Każdy projekt jest niepowtarzalny, oparty na indywidualnych potrzebach i oczekiwaniach klienta. 

Fantastycznie spędź czas wraz z całą swoją rodziną. Spacerując krętymi alejkami w otoczeniu zieleni nie tylko odpoczniesz, ale co najważniejsze skorzystasz z mnóstwa atrakcji.

Zapomnij o księgowości
w Twojej firmie.
Nasze sumienność i odpowiedzialność – to Twój spokój i bezpieczeństwo. TM Progres zadba o wszystkie formalności i zmiany w ustawach.

Nowoczesna pralnia chemiczno -wodna, pracująca na sprzęcie i środkach najlepszych światowych marek. Wieloletnie doświadczenie gwarantuje najwyższą jakość usług.

Centrum Likwidacji Szkód. Pomoc drogowa, likwidacja szkód oraz wypożyczalnia samochodów i to wszystko w jednym miejscu.

Zapraszamy do skorzystania
z naszej oferty

Do każdego klienta i jego potrzeb staramy się podchodzić w sposób indywidualny, przez co jesteśmy w stanie zaproponować najkorzystniejsze i najbardziej satysfakcjonujące rozwiązania.

Nasze biuro jest czynne dla Was chyba najdłużej w Polsce 🙂

Działamy od poniedziałku do soboty od 9:00-21:00.